Sakarya Giyotin Cam

Ocak 13, 2016by 0

 

Sakarya Marmara Bölgesi’nin Çatalca ve Kocaeli arasın da yer alan şirin bir kentimizdir. Şehrimizin kuzeyi Karadeniz ve batısı İzmit, doğusun da ise Zonguldak ve düzce bulunur. Güneyi bolu ve düzce ile kuşatılmış kendine has güzellikleri ile beraber büyük taşıma güzergâhının tam ortasın da yer alması dolayısıyla jeopolitik açıdan hayli önemli bir ilimizdir. Marmara bölgesinin mevsim özelliklerini taşıyan Sakarya kışı sert yazları ise hayli sıcak gecen bir ilimizdir. Batı da bulunmasına karşın iç dünyasın da daha ziyade Anadolu’dan izler taşıması Sakarya’ya daha farklı bir tat katmaktadır. Ve zaten nice medeniyetlere ve onlara ait eserlere sahip olması da özelliklerinden ayrıcalıklı tarafıdır. Az evvel de bahsettiğimiz gibi çetin geçen kış ayları ve yakıcı yaz sıcakları haliyle aşırı sıcak ve soğuktan korunmayı gerektirecek materyallere gereksinimi doğurmaktadır.

 

SAKARYA GİYOTİN CAMtam bu esnada büyük anlam ve önem kazanmaktadır. Zira gerek kış ve gerekse yaz aylarının nelere gereksinim duyuyor ise bütün ihtiyaçlara cevap verecek donanım ve özelliklere sahiptir. Giyotin cam sistemleri çok çeşitlilik gösteren ergonomik ve yüksek teknoloji kullanılan ürünlerdir. Küpeçte cam kapı, küpeçte cam pencere tam otomatik ve dikey açılan motorlu cam sistemleridir.

 

Kasa eklemleri alüminyum olması ve kendisinin doğal cam olması sağlık açısından son derece uygun ve hiç bir olumsuz etki taşımayan özel ürünlerdir. Her türlü alanda kullanımı son derece mümkün, cazip ve kolay olan bu teknolojik ürünler her türlü hava şartlarına göğüs gerebilecek izolasyon ve emniyet sistemine sahiptirler. Kullanılacak yer ve amaçlarına göre çok farklı model ve tasarımlar da üretilebilen çok amaçlı ürünlerdir. Paslanmaz profiller, çelik taşıyıcı omurga sistemleri ve %100 emniyetli cam seçenekleri ile bütün güvenlik gereksinimlerine hitap edecek özelliklere sahiptir.

 

Bu ürünün en önemli özelliği üzerine istenildiği miktar da eklemeler yapılarak alan genişliği ya da yüksekliği tasarlanıp uygulanabilme kabiliyetine sahip modüler bir sistem olmasıdır. Ürün bütün kullanım özelliklerinin yanı sıra son derece modern ve şık görüntüsü sayesin de monte edilen mekânlara farklı ve özel bir hava katarak mekânların emlak değerine de büyük katkı sağlamaktadır.

 

Siz ihtiyacınız olan bu sistem için başvurduğunuz da firma uzman ekiplerden oluşan bir grubu monte edilecek alana göndererek binanın bütün imkân ve koşulları tespit edilerek oraya en uygun model ve tasarım raporu hazırlayarak yapılabilecek alternatifleri sizlere sunmaktadır. Sunulan bütün alternatiflerin sebep ve gerekçeleri de yine aynı uzman ekiplerce sizlere detaylı şekil de izah edilmektedir. Dolayısıyla siz kalan sadece ürünün keyfini sürmektir. Ürün çok komplike bir özellik taşıması sebebiyle hem her türlü olumsuz hava şartlarını göğüsleyecek konsepte sahip hem %70’lere varan ses yalıtımı ve bütün bunlarla beraber %100 güvenlik sağlaması özellikleriyle sizlere büyük kolaylıklar ve maddi kazanç sağlayacaktır. Bütün bunlarla beraber 3 yıl ve daha fazlası garanti imkân ve olanakları ile birlikte çok çeşitli ödeme seçeneklerinin sunulmuş olması mutlaka tercih edilmesini gerektiren özellikleridir. Tüm bunların yanı sıra işin fizibilite boyutundan başlayıp tasarı, imalat ve montaj aşamasına kadar sizi her durum da bilgilendirmek ve son derece nazik ve elit şartlar da diyalog ve kontak kurulması da işin ne denli profesyonel ekiplerce ele alındığını göstermesi açısından hayli çarpıcıdır. Hülasa sayılacak daha nice özelliklerinin yanı sıra en önemli esaslardan bir tanesi de satış ve montaj sonrası sunulan hizmet. İşlem bitirildikten sonra her sıkıntı, sorun ve aşamada devamlı sizlerin yanın da olan SAKARYA GİYORİN CAM sizlere hizmet etmek için hazır beklemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *