Bodrum Otomatik Tente Modelleri

Ocak 12, 2016by 0

Bodrum Otomatik Tente Modelleri

Bodrum sadece ülkemizce değil, dünyaca ünlü bir turizm beldesi. Akdeniz kıyımızda yer alan, Muğla’ya bağlı bir ilçe. Antik çağlarda orijinal adı Halikarnasos olan ilçe bizim dilimizdeyse Halikarnas olarak anılır.

Yaz aylarında en kalabalık turizm beldesi olan Bodrum, kıyılarına inci gibi dizilmiş beyaz evleri, küçücük sahil sokaklarıyla dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan kendine özgülüğüyle yerli yabancı turistlerin gönlünü fethediyor.

Dünyanın 2. yeraltı müzesiyle, Bodrum kalesiyle, dünyanın 7. harikasının içine girmiş tapınağıyla ziyaret edilecek tarihi dokusu gözleri kamaştırıyor.

Sadece sıcak aylarında dolup taşmasının yanı sıra bu küçük ilçe, aslında bahar aylarının başlamasıyla da çok çekici oluyor. Nisanın gelişiyle yarımadanın esintili özelliğini taşıyan Bodrum, tatlı esintileriyle karşılıyor gelenleri.

Beş yıldızlı otellerinin yanı sıra, her keseye ve bütçeye hitap eden Bodrum, küçük bütçelerle tatil yapabilecekler için, şirin pansiyonlarının kapısını ziyaretçilerine açıyor.

Masmavi gökyüzü, cam gibi berrak deniziyle birleşen Bodrum bizi her zaman muhteşemliğiyle karşılıyor.

Şövalyelerin yaptırdığı beş kuleli Bodrum kalesi, içindeki kilise -camii, hamam birlikteliğiyle kültürleri sentezliyor.

Taptaze deniz ürünlerinden oluşan, bol çeşitliliğiyle önce gözleri doyuran mis gibi kokan Bodrum sofraları bizi karşılıyor.

Mavi gündüzleri kadar taze, canlı, cıvıl cıvıl geceleri de bize kucak açıyor.

Böylesine iç mekânların-dış mekânlarla iç içe geçtiği bir yörede, bizi yaz sıcağında da, kış ayazında da dış mekânların kullanımından mahrum bırakmayan bir sistem var. Adıda Bodrum otomatik tente sistemleri.

Bodrum otomatik tente sistemleri tente kavramına yeni bir stil kazandırmış.

Şöyle ki, eskiden tenteyi arabalarımızı, motosikletlerimizi, deniz motorlarımızı koruma amaçlı kullanırken, şimdi evlerimizin, bahçe, veranda, balkon, çıkma, dam, aynı zamanda kafeterya, restoran, işletmeler gibi ticari mekânlarda kötü hava şartlarından korunma imkânı sağlıyor. Nasıl mı?

Bu zamana kadar yaz geldiğinde güçlü güneş ışınlarından, kışında yağmurdan kardan, soğuk havadan korunmak için evlerimizin içine, hep kapalı alanlara kaçardır. Artık bunlara son.

Bodrum otomatik tente sistemleri tenteye yeni bir anlam katıyor. Katlanarak açılıp kapanan pergola sistemlerinin üzerine kaplayarak, bizi yazında, kışında dış mekânlarımızdan mahrum etmiyor.

Bodrum otomatik tente sistemlerini aradığımızda, en kısa sürede kapımıza kadar bir ekip geliyor. Veranda. Üzeri açık balkonlar, kamelya, garaj, dam, kafe, işletmeler nerenin üzerini kapatmak istiyorsak ölçü alıp hemen fabrikayı arıyorlar. Ve en kısa zamanda montaj ekibi gelip, dilediğimiz renkteki otomatik pergola tenteyi takıyor.

İsteğe göre ürüne ek özelliklerde eklenebiliyor. Örneğin aydınlatmalı bir pergola sistemi de taktırabiliriz. Sudan, ısıdan etkilenir diye endişe etmeye de gerek yok. Çünkü otomatik tente kumaşı, alev almayan asla tutuşmayan kumaşlardan yapılıyor.

Yanısıra butonla açılıp kapama seçeneğinin yanında, uzaktan kumandayla açma kapama seçeneği de var.

Uzaktan kumandalı olanı veya butonla açmalı kapamalı olanını tercih etsek de, kesinlikle çok sessiz çalışıyorlar.

Kışın kar ya da yağmur yağdığında, brandanın üzerinde bulunan tahliye boruları sayesinde üzerinde su barındırmıyor. Böylece karın ya da suyun ağırlığından çökme tehlikesi yapmıyor.

Otomatik tentenin vida ve bağlantı yerlerinde paslanmaz metal kullanılıyor. Pergola yüzeyinin boyası ise paslanmaz madde alaşımlı toz boyadan ibaret.

Sizlerde ev veya işletmelerinizde kışın yaz keyfini yaşamak istiyorsanız Bodrum otomatik tente sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik görüntüsü de çok şık.

Kahvenizi yada çayınızı yudumlarken, dört mevsim keyfini dış mekan manzaralarından mahrum kalmadan yaşamak istemez misiniz?

O zaman sizde hemen Bodrum otomatik tente sistemlerini arayın… Hiçbir zaman manzaradan mahrum kalmayın.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *