Ankara Pergola Sistemleri

Ocak 7, 2016by 0

Ülkemizin başkenti olan Ankara, iç Anadolu bölgesinin de merkezi konumundadır. Osmanlı Devleti zamanından beri ticaret yolu olan Ankara, 13 Ekim 1923 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından başkent ilan edilmiştir. Tarihi değerleri içinde barındıran Anadolu medeniyetleri müzesi, Anadolu topraklarına ayak basmış birçok medeniyetin kalıntıları sergilenmektedir. Arslanhane camii, Ahielvan camii görülmesi gereken camilerindendir. Kocatepe Camii en büyük camilerdendir.

Aynı zamanda bir kültür başkenti olan Ankara’da sanat, bale, Opera, konser alanlarında birçok faaliyet düzenlenmektedir. Devlet flarmoni orkestrası ise ünlüdür. Anıtkabir ise, adeta bize ulu önderimizin soluduğu havayı dağıtırcasına Ankara’nın göbeğinde konuşlanmıştır. Mutlaka Ankara’ya gittiğimizde görmemiz gereken yerlerden bir kaçı.

Müzeler, oyuncak müzesi, TRT müzesi, ziraat bank. Müzesi, çocuk esirgeme yurdu müzesi, odtü müzesi, Mehmet Akif Ersoy’un evi olmalıdır. Yanı sıra hızla geçen zaman, çalışma ortamı, her türlü koşuşturmanın içinde ekseriyetle aranılan şey tabiata karşı daha fazla oksijen alabileceğimiz, dinlendirici huzur ortamları oluyor. İşte bu anlamda Ankara pergola sistemleri bize çeşitli öneriler sunuyor.

Cafe, restoran, bahçe, kamelya, teras, sera, havuz her türlü işletmelerin veya evlerimizin açık alanlarını Ankara pergola sistemleri daha da yaşanılır hale getiriyor. Ankara pergola sistemleri bizleri sıcağın bunaltıcılığından korurken, kar ve yağmur soğuğundan da koruyor. Ankara pergola sistemleri sayesinde, dört mevsim boyunca dış mekânlardan mahrum kalmak yok. Artık üzeri açık mekanlar, pergola sistemlerinin üzerine geçirilmiş, üç kattan oluşan black out yanmaz pvc tavan tentesiyle kaplanarak, üst üste katlanarak ilerleyen raylar sayesinde kolayca kapatılabiliyor.

Ayrıca kesinlikle yağmur veya kar suyunu sızdırmamakta. Aynı zamanda da üzerinde bulunan tahliye oluklarından dolayı, suyu da, üzerinde biriktirmiyor. Kullanılan malzemeler arasında, ahşap görünümlü paslanmaz alüminyum, ral kodlu elektrostatıc toz boya, alüminyum profiller, alüminyum plaka, koruyucu çatı, yağmur olukları, 3 katlı yağmur almayan ve ateş almayan blackout pvc tente örtüsü, uzaktan kumanda, arzuya göre spot aydınlatması da kullanılabilir.

Ankara pergola sistemleri, kullanışlı olduğu kadar, bulunduğu ortama şıklığın yanı sıra değişik bir ambiyans da katmaktadır. Cafe, restoran veya evlerimizin balkon ya da bahçelerinde, hoşça vakit geçirebileceğimiz, yaz kış demeden açık alanlarda çayımızı, kahvemizi yudumlayacağımız bir ortam sağlayacak. Ankara pergola sistemlerini aradığınızda, en kısa zamanda sizlere ulaşıp gerekli ölçüyü alır ve yine en kısa sürede montaj ekibini yollayarak kolayca pergola sisteminizi takacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *