Antalya Giyotin Cam

Şubat 28, 2016by 0

 

Son Sistem Giyotin Cam Sistemleri

 

Antalya, büyülü güzelliğiyle yıllardan beri insanları kendine çeken güzel bir şehrimiz olmuştur. Yazları uzun süren, ılıman iklimiyle, doğal güzelliği, tarihi eserlerden oluşan yapılarıyla eskiyle yeniyi bir arada görebileceğimiz modern büyük şehirlerimiz kategorisindedir.

 

Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü coğrafi yapısıyla nisan ayından itibaren hoş rüzgârlarla sevenlerini sarar, Sonrasında da yerli yabancı turistlerine kucak açar. Bilenler bili, canlı yüzünü gösterdiği 8, 9 ay boyunca bu şehrin hiç uyumadığını düşünebilirsiniz.

 

Ödüllü marinasının güzelliği, milli parkları, çeşitli tarihi dönemlerden oluşan tarihi eser kalıntıları kimi zaman huzur, kimi zamanda mistik duygularınızı uyandırır. Manavgat, Side, Alanya, Belek gibi çevre ilçeleriyse gerçekten zengin turizm kaynaklarına gezilecek yeni yerler bakımından hizmet eder. Aspendos ayrıca olympos tapınakları, Karain ve Kocain mağaraları görülmeye değerdir. Milli parklar, Düden şelalesi, Kaleiçi adeta tabiat harikalarındandır.

 

Yerin göğün maviye boyadığı bu şehrin simgesi olan portakal, adını Antalya altın portakal filim festivalinde vermiştir. Bu kadar güzel manzaraya sahip olan bir şehirde, insan bu güzel manzaralardan asla mahrum kalmamalı. Bu mantığa hizmet edebilecek en yeni ürünlerden biride cam kavramına yeni bir soluk getirmiş olan giyotin cam sistemleridir.

 

Bu sistem uzun süren çalışmalar sonucu geliştirilmiş olup, son halini almıştır. İlkel haliyle Osmanlı dönemlerinde de kullanılmış olan bu pencere sistemi mantık olarak yan rayla işleyen, pencereye takılan 3 adet cam panelinden oluşur. Bu cam panelleri yanlardan ithal bir marka olan zentax kayışlar, plangalar bağlı oldukları motor sayesinde dikey olarak hareket ettirir. İlk, üstteki birinci basamak cam sabit olup, diğer altta kalan parçalar hareketi sağlamaktadır.

  • Ahşap taşıyıcılı giyotin cam modelleri
  • Çelik taşıyıcılı giyotin cam modelleri

 

 Antalya giyotin cam sizlere bu konuda gerekli tüm hizmeti veriyor. Geniş ürün yelpazesiyle, renk seçenekleriyle, istenilen ebat ve kalınlıkta model üreterek, bu estetik ve şık görüntüyü evinize getiriyor.

 

Sağlam, uluslararası kalite standartlarıyla, ısıyı kaçırmayan, soğuğu da içeri geçirmeyen 1. sınıf çerçeve teknolojisi artı sağlam fitil izolasyonuyla evinizin içinde mükemmel bir yalıtım sağlayacaktır. Evlerinize de, ticarethanelerinizde, otel, cafeterya, restoran, spor merkezleri, her türlü işletmeler, plazalar, yaz ve kış bahçeleri olmak üzere her türlü mekânlarınızda Antalya giyotin cam hizmetinizdedir.

 

Ayrıca giyotin cam normal pencere standartlarına göre daha büyük ölçülerde olduğundan içeriye giren ve çıkan hava sirkülasyonu daha fazla olacaktır. Bir diğer kolaylık yaratacak tarafı da, uzaktan kumandalı giyotin pencere sistemidir. Bu seçenekte ise, hiç yerinizden kalkmadan camlarınızı istediğiniz şekilde açıp kapamanızı sağlama olanağınız var.

 

Bu 3 aşamadan oluşan cam sisteminde camınızın istediğiniz kısmını açık tutabiliyorsunuz. Dilediğinizde orta, alt yada üst kısımlarını tek hamleli sürgülü sistem tarzında hareketlerle veya uzaktan kumandanızla konumlandırabilirsiniz. Hem montajı hem de bakımı oldukça kolay. Ürünün motorunu küçük bir kutunun içine yerleştirdikleri için, bakımı bu kutudan kolayca yaptırılabiliyor. Eğer sizde bu trendy, elegan, şık, konforlu üstelikte size ısıdan ve güneş ışınlarından tasarruf sağlayacak modüler sistemi mekânlarınızda görmek istiyorsanız ilk adres Antalya giyotin cam.

 

 

 

Etiketler : Antalya Giyotin Cam , Antalya Motorlu Küpeşte, Antalya Hareketli Küpeşte , Antalya Dikey Cam ,Antalya Motorlu Cam Sistemleri,Antalya Cam Küpeşte ,Antalya Cam ,hareketli küpeşte ,Motorlu Küpeşte ,Hareketli Motorlu Küpeşte ,Antalya Kış Bahçesi ,Antalya Cam Tavan sistemleri

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *