Giyotin Cam Sistemi İle Şıklık

Kasım 25, 2015by 0

Hem manuel hem de otomatik olarak çalışma kapasitesine sahip olan giyotin cam artık son zamanlarda en çok ihtiyaç duyularak kullanılmaya başlanan sistemlerin arasında yer alıyor. Otomatik ve dikey açılabilme özelliğine sahip olan bu sistemler ile yaşam alanlarınızı hem daha güvenli hem de modern bir hale dönüştürebilmeniz de artık sizin için çok kolay bir ortama dönüşmeye başlayacaktır. Baktığımız da birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilen bu tür sistemlerin son derece ergonomik olan bir fonksiyonu da bulunuyor. Projeye uygun farklı ebat ve ölçülere sahip olan giyotin sistemlere sizlerde sahip olarak ortamlarınızı daha modern ve estetik bir alana artık sorun yaşamadan dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Üstelik hem motorlu hem de otomasyon sistemi özelliği bulunan ürünü rahatlıkla hareket ettirebilme şansına da sahip olacaksınız.

Otomatik Giyotin Camların Avantajları

Son dönemlerde artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık farklı bir takım sistemlerde ister istemez ortaya çıkmaya başlamıştır. Bunların başında ise Otomatik giyotin camlar yer alıyor. 1+1, 1+2, 1+3 şeklinde uygulanabilen cam panelleri bulunmaktadır. Sistemin en avantaj içeren yanlarına göz attığımız da ise şu şekilde bir açıklama yapabiliriz.

  • Ergonomik özelliğe sahiptir
  • Otomatik çalışma fonksiyonunu içerir.
  • Şık dizayn ve estetik yapıdadır
  • Bakım ve montajlama işlemleri çok kolay yapılır
  • Ortamların daha estetik görünmesine yardımcı olur
  • Güvenlidir

Her açıdan kullanan kişiye artı bir kazanç sağlayacak olan bu sistemler ile birlikte artık sizlerde ortamlarınızı daha modern ve zengin görünüme dönüştürme şansına da sahip olabilirsiniz.

Giyotin Cam ve Güvenlik

Emniyet içeren özel yapısı sayesinde ortamda ki aranılan güvenliğin kısa zaman içerisinde ortaya çıkmasına da en iyi şekilde yardımcı olur. Bu sayede hem konforu yaşarken hem de daha güvenli bir yaşam alanlarını kendinize inşa etmeniz sizin adınıza son derece kolay olacaktır. Sistemin kolayca montajlanabilen özelliğinden artık sizlerde bir an önce yararlanarak ortamlarınızda giyotin cam sistemleri kullanmaya başlayacaksınız. Şık, estetik ve aynı zamanda da modern görünümleri diğerlerinden oldukça farklıdır diyebiliriz. Hem ses hem de ısı yalıtımını sağlayarak artı bir avantaj koyan sistemlerle artık sizlerde istediğiniz ortamlara gönül rahatlığı aracılığı ile kavuşabilme şansına sahip olacaksınız.

Giyotin Cam Fiyatları Ne Kadar?

Ortamlarınıza hareketlilik katarak daha güzel görünmesine de en iyi şekilde yardımcı olan Giyotin cam fiyatları açısından da oldukça tasarruf içeren yanlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede artık sizlerde düşük fiyatlı yollar eşliğinde artık ihtiyaçlarınızı da herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan en iyi şekilde karşılama ayrıcalığına da sahip olacaksınız. Özellikle servis bakımları sırasında ürünün müdahale kapağı bulunduğundan dolayı işlerin daha hızlı ve aksamadan yapılmasına da yardımcı olacak bir işlevsel yanı bulunuyor.

Giyotin Camlar İle İzolasyon Çözümleri

İzolasyon çözümlerine en iyi şekilde katkı sağlayacak olan Giyotin camların hareketli panelleri bulunmaktadır. Kullanım amaçlarına baktığımızda ise birden farklı model ve tasarımlarında ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bünyesinde bulunan paslanmaz taşıyıcı ve çelik profil sistemin daha emniyetli olmasına da büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Giyotin cam izolasyon konusunda olduğu kadar artık ortamın dekorasyon yönünden şık görünmesi açısından da katkı sağlayan bir özelliktedir.

Giyotin Cam Sistemlerin Kullanım Yerleri Nereler?

Baktığımızda giyotin cam kullanım alanları son derece genişlik göstermektedir. Mağaza, vitrin, kafe, restaurant, otomatik cam korkuluk, havuz kenarları, çatı ve teras gibi hemen her yerde rahat bir kullanım yelpazesine sahip olan bu sistemlere sizlerde sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *