İzmir Hareketli Küpeşte

Ocak 7, 2016by

Egenin koynun da saklı bir cennettir İzmir. Adeta bakir koyları, sahilleri, doğası, tarihi ve sosyal kültürü ile bambaşka bir şehirdir İzmir. Entelektüel birikim ve sakinleri ile her şehirden ayrı bir özellik salınır koynunda. Her ilçesinin ayrı ayrı tatları vardır. İnciri ve üzümü bambaşka tat bırakır insanların damağında. İnsanların birbiri ile diyalog kurma kurgusu yine İzmir’in hanesine yazılan bir başka puanıdır. Kendine has birçok artı özellikleri vardır bu güzel şehrimizin Ülkemizin Avrupa’ya açılan ve özellikle balkan ülkeleri üzerine kurulmuş eşsiz bir köprüdür İzmir. ama tüm bu güzel özelliklerinin yanı sıra hayli sert kış şartlarına sahiptir. Hal böyle olunca gerek evlerimiz ve gerekse iş yerlerimiz ciddi ses, ısı ve ışık yalıtım sistemlerine gereksinim duymaktadır. İşte olayın nirengi noktasını da bu izolasyon sıkıntısı oluşturmaktadır. Bu ciddi sorunun ortadan kalkması aşamasında ise devreye İZMİR HAREKETLİ KÜPEŞTE sistemleri girmektedir. Girmektedir ve girmelidir de. Zira yukarı da bahsettiğimiz o çetin kış şartlarının yanı sıra bunaltan sıcaklar ve yüksek nem sebebiyle insan hayatını ciddi şekilde olumsuz etkileyen bu mevsim şartları bizleri bu izolasyon sistemine mecbur ve mahkum etmektedir adeta. Aksi halde büyük ekonomik kayıplar getirmekle beraber bu denli büyük faturaların ödenmesine karşın ısınamama ve korunamama gibi büyük sorunlarla karşı karşıya bırakmakta bizleri.

İZMİR HAREKETLİ KÜPEŞTE sistemleri kafeterya, restoran ve konutlara uygulanabilir olma özelliği dolayısıyla hayatımızı kolaylaştıran çok önemli bir görevi üstlenmektedir. Monte edilen her mekânın ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlamaktadır. Sistem uzaktan kumanda ile çalışabilir motorlu bir düzenektir.

Açma/kapama kademesi sizin inisiyatifinize bırakılmış olması dolayısıyla ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Sistemde kullanılan camlar gelişmiş teknoloji ürünler olması dolayısıyla ısı kontrolü sağlamakla beraber zararlı ışınların içeri girmesini de önlemektedir aynı zamanda. Bununla beraber kullanılan fitil ve conta sistemleri ısı kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Sistem yatay, dikey kayar katlanılabilir özellikleriyle ergonomik bir üründür. Ürünün ana kasa sistemini kaliteli alüminyum profil sistemi üzerine bina edilmesi dolayısıyla her türlü olumsuz iklim koşullarına hitap edecek dayanıklılığa sahiptir. Zaten bu özellikleri dolayısıyla üç ile yedi yıl arasında garantili satış ve hizmet sunulması da kalitesinin açık ve net göstergesidir.

Sistemin kurulmazdan evvel uzman ekiplerce ön fizibilite raporunun çıkarılması sistemin kurulacak yerin içinde bulunduğu olumlu ya da olumsuz bütün şartlarının özenle incelendiği ve öyle ki dış cephenin renk ve yapısına uyum sağlayacak bütün alternatiflerin son derece profesyonel bir şekilde müşteri kitlesine sunulması başlı başına alkışlanacak bir durumdur. Bu özellik tasarlama aşamasından başlayıp montaj ve montaj sonrası hizmetlerin tamamında ciddiyetle ele alınıyor ve tüketici kitlesine sunuluyor olması azımsanacak bir durum değildir elbette. Firma ve Tüketici arasında ki tadına doyum olmaz iletişim ve diyalog anlayışı bütün çalışma sistemiyle renk ve ahenk göstermektedir. Uzun bir geçmiş ve sayısız imalat ve montaj sebebiyle ciddi bir donanım ve tecrübe kazanılmış olması ve bu kazanımlara sahip uzman ekiplerin sistem içerisine entegre edilmiş olması ayrıca kayda değer önemli özelliklerdendir. Şık, estetik ve ergonomik özelliklerine her mekân ve her yapıya uyarlanabilir olması ve aynı zamanda son derece büyük ekonomik kazanımları beraberinde getirmesi dolayısıyla çağımızın önemli bir ihtiyacına cevap vermektedir. Kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemeler dolayısıyla bir güvenlik duvarı özelliğini de taşıyan bu sistem İZMİR HAREKETLİ KÜPEŞTE sistemidir..